EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Kasım 2009 Çarşamba

PEGASUS : '' AL AŞKINI''

2004 yılının sonlarında Samsun'da kurulan Pegasus grubu ilk albümleri ''Hicaz'' öncesi ,''Al Aşkını'' adını verdikleri mini albümleri ile geniş kitlelerle buluşmaya hazırlanıyor.Söz konusu parçanın kaydı, mix ve masteringi Taşoda stüdyolarında Badem grubunun solisti Mustafa Kemal Öztürk tarafından gerçekleştirildi. ''Hicaz'' albümlerinin çok karamsar ve acı dolu öğelerle yüklü olduğunu belirten grup üyeleri, bu çalışma ile hem kendimizi hem de insanları içinde bulunduğumuz kaotik ve karmaşık durumdan bir an olsun uzaklaştırmak ve eğlendirmek istiyoruz diyorlar.Klip Mantis Film ekibi tarafından, fotoğraf sanatçısı İsmail Acar’ın Harbiye’deki stüdyosunda Özkan Aksular yönetmenliğinde Green Box’ta çekildi
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe