EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Kasım 2009 Çarşamba

MUSTAFA CECELİ İLK SOLO ALBÜMÜYLE HUZURLARINIZDA..

Genç yaşına rağmen kısa sürede geniş kitleleri peşinden sürükleyen pek çok önemli şarkıyı yorumlayan ve bunun yanında imza attığı aranjeleriyle de müzik sektöründe önemli bir yer edinen Mustafa Ceceli kariyerinin ilk solo albümünü müzik marketlere sundu..Sezen Aksu'ya ait 7 eseri yorumlayan şarkıcı Sezen Aksu'nun yanı sıra Mehmet Teoman, Vedat Sakman, Gülşah Tütüncü, Soner Sarıkabadayı ve Burcu Tatlıses gibi isimlerin eserlerine de yer verdi.Kayıtları yaklaşık iki yılda tamamlanan albümün fotoğraf çekimlerini Merve Hasman video klip yönetmenliğini ise Murad Küçük gerçekleştirdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe