EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Kasım 2009 Salı

MURAT EVGİN'DEN TEMA VAKFI'NA ÖZEL ŞARKI

18 Kasım 2009 Çarşamba günü, İş Sanat Konser Salonu’nda TEMA Vakfı için bir konser veren Murat Evgin; konserin sonunda Hayrettin Karaca'ya sürpriz yaparak TEMA Vakfı için yazdığı “çevre temalı” şarkıyı seslendirdi.Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Murat Evgin; Hz.Peygamberimiz’in “Kıyâmet koparken sizden birinizin elinde bir hurma dalı bulunur da bunu kıyâmet kopmadan dikmeye gücü yeterse, mutlaka onu diksin, bırakmasın.” hadis-i şerifini hatırlatarak dinimizde ağaçlara verilen öneme değindi. Ulu Önder Atatürk'ün tek bir ağacı kesmemek için bir binayı, temeline tramvay rayları döşeyerek kaydırdığını, Kurtuluş Savaşı devam ederken kurtardığı şehirleri ağaçlandırdığını belirten sanatçı “Atalarımızın ve tarihimizin ışığında özeleştiri yapmamız gerekiyor” dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe