EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Kasım 2009 Cuma

HÜLYA AVŞAR'DAN ''KİŞİYE ÖZEL'' BİR ALBÜM

Hülya Avşar'ın oldukça uzun bir aradan sonra tamamladığı ve bugün itibariyle raflarda Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan albümü ''Kişiye Özel'' ilk günden ilgi çekmeyi başardı.Albüm henüz yayınlanmadan Avşar'ın ev görüntüleriyle çekilen ve haber bültenlerine bile konu olan video klibi ve şarkısı sosyal paylaşım ağlarında sıkça izlendi.Ağırlıklı olarak Eda-Metin Özülkü çiftine ait söz ve müziklerin yer aldığı ''Kişiye Özel'' de yıllar önce Hülya Avşar tarafından seslendirilen ve klasikleşen ''Sensiz Kaldım'' adlı Suat Suna şarkısı da yer alıyor.Albümün ilk klibi ve aynı zamanda çıkış şarkısı ise ''Sonsuza Dek'' adını taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe