EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Kasım 2009 Pazartesi

HAYDUT JOLLY JOKER BALANS SAHNESİNDE !

''Deniz Yıldızı'' dizisi ile son günlerde popülerliğini arttıran Haydut grubu canlı performansları ile İstanbullu müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor..Sahnede kendi şarkıları dışında MFÖ, Barış Manço, Erkin Koray,Yeni Türkü gibi ustaların parçalarını kendilerine özgü Haydut yorumu ile çalan grup, 17 Kasım Salı akşamı 2009 kış sezonu ilk İstanbul konseri için Jolly Joker Balans sahnesinde olacak. Haydut'u izlemeye gelen müzikseverler muhteşem sahne performansının yanı sıra grubun yeni video klibi “Uçuyorum Kaçıyorum”u da ilk kez izleme şansı bulacaklar.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe