EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Kasım 2009 Salı

''GİZLİ ÖZNE'' Yİ BULDUK..

Efes Dark sponsorluğunda düzenlenen Rock’n Dark 2009 Müzik Yarışması birincisi Antalya’lı Gizli Özne grubunun ilk mini albümü hazır. Cem Özkan ve Murat Tükenmez prodüktörlüğünde hazırlanan “İnce Bir Cam Yüreğim” grubun kaydedilmeye hazır pek çok bestesi arasından oybirliğiyle seçildi. SoundCheck’te kaydedilen parçanın mastering işlemi MİAM’da Pieter Snapper tarafından gerçekleştirildi. Devrin Usta tarafından terkedilmiş bir vagon fabrikasında ve İstanbul-Eskişehir treninde çekilen video klip müzik televizyonlarında yayınlanmaya başlandı. Rock’n Dark 2010 için başvuruların henüz başladığı şu günlerde son birinci Gizli Özne böylelikle profesyonel müzik hayatına resmen adım atmış bulunuyor. Müzikseverler “İnce Bir Cam Yüreğim” isimli bu güzel şarkıya birkaç gün içinde tüm yasal dijital müzik ortamlarından ulaşılabiliyor olacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe