EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Kasım 2009 Çarşamba

CEYNUR'UN ''AŞK, YAĞMUR VE ÇİKOLATA''SIİlk albümü “Aşk, Yağmur ve Çikolata” ile müzik severlerle buluşan “Ceynur”, albümün çıkış şarkısı “Yağmur” un farklı sound ve şarkı sözleri ile dikkat çekerek, müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Hazırlıkları yaklaşık 1 yıl süren albümün müzik direktörlüğünü ve prodüktörlüğünü Erkin Arslan yaptı. Jingle House-DSM etiketi ve Pirefabrika Menajerlik ile 6 Kasım’da müzik marketlerde yerini alan albümün çalışmaları büyük bir ekip ile yürütüldü. Erdem Sökmen, Onur Alatan, Ant Şimşek, Volkan Başaran, Evrim Kurtiç, Sonat Özer, Levent Candaş, Mehmet Çelik, Ersin Özer, Barış Ertürk, Yurdal Tokcan, Berna Keser, Ömer Öztüyen ve Gündem Yaylı Grubu gibi müzik dünyasının başarılı isimleri albüm için bir araya gelirken, albüm grafik tasarımını Engin Yağmurdereli ve illustrasyonunu Behnan Shabbir,Ceynur’un imaj danışmanlığını ise Ceyda Balaban yaptı. Albümün ilk video klibi çıkış şarkısı olan “Yağmur’ isimli şarkıya Murat Onbul yönetmenliğinde çekildi. Çekimleri bir tam gün süren klipte birbirinden farklı dört kadın karakteri canlandıran “Ceynur” şarkının sözleri ile şimdiden kadınların sesi oldu.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe