EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Kasım 2009 Çarşamba

BİLAL ÇATALÇEKİÇ'TEN YENİ VİDEO KLİP: ''SENİN İÇİN''

Tiyatro, sinema ve TV dizilerinden sonra “Laf Ebeleri” adlı TV programı ile ilgi çeken Bilal Çatalçekiç yeni video klibini geçtiğimiz günlerde çekti.İlk albümü “Oyna”nın ikinci klibi “Senin İçin” kameraların karşısına geçen Çatalçekiç’i ünlü dostları da yalnız bırakmadılar.Klibin yönetmenliğini Teoman Topçu yaparken klipte HD RED kamera ile 35 mm lensler kullanıldı. Gülhane Parkı’nda yapılan çekimlerde Hazım Körmükçü, Dost Elver, Veysel Diker, Sevinç Erbulak, Şebnem Sönmez, Selen Seyven, Sezai Altekin, Taner Ergör gibi tiyatro ve TV dünyasının ünlü isimleri de hazır bulundular. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden genç oyuncuların da kamera karşısına geçtikleri klip için Çatalçekiç şunları söyledi: “İlk klibimi hareketli bir şarkıya çekmiştik. Şimdi mevsimin ruhuna uygun olarak daha duygusal bir parçaya klip çekiyoruz. “Senin İçin” benim albümümdeki en sevdiğim ve güvendiğim şarkılardan biri. Sonbaharı yaşadığımız bugünlerde şarkımın tüm aşıkların dilinde slogan olacağını düşünüyorum. Ayrıca tiyatrocu dostlarımın bana bu yolda verdikleri destek de beni çok motive etti”.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe