EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Ekim 2009 Pazartesi

ZEKİ MÜREN ''SAKLI KAYITLAR''


Geçtiğimiz günlerde ölüm yıl dönümü sebebiyle pek çok programa yeniden konu olan Zeki Müren, ''Saklı Kayıtlar'' adlı albümü ile müzik marketlerde arşivcileri bekliyor.Universal Music Taxim Edition ve Bayar Müzik işbirliği ile hazırlanan albüm birçok sanatçının sahne ve plak orkestrası şefliğini yapan büyük besteci ve tambur sanatçısı Muzaffer Özpınar’ın, Zeki Müren’in sahnede ve evinde prova yaparken çekilmiş kayıtlarını Burhan Bayar’a değerlendirebilmesi amacıyla vermesiyle başlamış. Büyük bir titizlikle gözden geçirilen eserler “Saklı Kayıtlar” adlı bu çok özel çalışma ile CD+Kitap ve 33 lük plak olarak hayat buluyor. Bu albümde Zeki Müren’in daha önce hiç dinlemediğiniz kayıtları ile buluşacak, onun eşsiz sesiyle geçmişe dalarken, CD’ye eşlik eden özel kitapçıkta Zeki Müren’le ilgili belki de daha önce hiç bilmediğiniz, Zeki Müren’in kendi kalemiyle ele aldığı, zengin bilgilere ulaşacaksınız.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe