EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Ekim 2009 Pazartesi

YAĞMUR YAMAN ''DERİN MEVZULAR''

Son dönemde myspace, youtube ve facebook gibi sosyal paylaşım ağlarından tanınan ve geniş kitlelere müziğini buluşturma fırsatı yakalayan pek çok isme tanık olduk..Şimdilerde yeni bir isim dikkatleri çekiyor.Yağmur Yaman.19 yaşında ilk profesyonel deneyimini yaşayarak, geçtiğimiz yıl albümünü yayınlayan Debbie’nin tüm söz ve müziklerinde imzası bulunan Yağmur Yaman, 2009 yılının başlarında kendi albümü için yazdığı 19 şarkıdan 10 tanesini seçerek albüm kayıtlarına başladı. Söz konusu albüm için hazırladığı iki şarkıyı web sitesinde dinleyicinin beğenisine sunan genç şarkıcı 2009 yıllarının sonlarında albümünü müzik severlerle buluşturmayı planlıyor.Yağmur Yaman'ın müziğini yakından takip etmek ve ona kulak vermek için http://www.yagmuryaman.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe