EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ekim 2009 Salı

TURKISH POP HITS 2

İlki oldukça ses getirmiş ve arşivlerde yer etmiş ''Turkish Pop Hits'' serisinin ikincisi de aynı iddia ile dinleyici ile buluşuyor.Dj Gülbahar Kültür ve Lola's World Records etiketi ile yayınlanan ''Turkish Pop Hits Vol 2'' albümünde çok sayıda önemli isim bir araya geldi.Sezen Aksu,Nil Karaibrahimgil,Demet Sağıroğlu,Kenan Doğulu,Göksel,Mine Koşan,Funda Arar gibi isimlerin yanında Cüneyt Çakım,Gönen,Atiye Deniz,Bora Uzer gibi son dönemin dikkat çeken ve kalıcı olmaya aday önemli isimleri söz konusu albümde sizi bekliyor.Albümde yer alan Cüneyt Çakım imzası taşıyan ''Bitmez Benim Aşklarım'' ise daha önce hiç bir yerde yayınlanmadığı için bu yönüyle diğer şarkılardan ayrı bir özellik taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe