EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Ekim 2009 Salı

ÖZGÜR ÇAYAN : ''AŞK ARTIK BURADA OTURMUYOR!''


Özgür Çayan ''Aşk Artık Burada Oturmuyor'' adını verdiği ilk albümünü 2 yıllık bir çalışma zarfının ardından tamamladı.Hayatın tüm hızıyla aktığı, duyguların gün geçtikçe değerini yitirdiği materyalist dünyaya karşı kendini müzikle koruyan bir adam,olarak lanse edilen Özgür Çayan hazırladığı albümünde pop, rock ve elektronik tınılardan yararlanmış.Müziklerdeki duygusal yoğunluğu, solistin kırılgan ve zaman zaman isyankar vokalleri tamamlıyor. Seyhan Müzik etiketli albümde, ünlü müzisyen Buzuki Orhan Osman da sanatçıya bir şarkıda eşlik etmiş. İlk klip de albümle aynı ismi taşıyan şarkıya çekildi.. Özgür Çayan, klibin sadece Myspace sayfasında (www.myspace.com/ozgurcayanmyspace) yayınlanacak özel versiyonunda ise sürpriz bir sonla Barınak Gönüllüleri Derneği’ne destek veriyor. “Aşk Artık Burada Oturmuyor” şarkısının klibi, bir postacının teslim edilememiş aşk mektuplarını kalabalık şehrin yalnızlığında sahiplerine ulaştırma çabasını anlatıyor. Klipte; dizilerden ve reklamlardan tanıdığımız oyuncu Uluç Özkök, Gümüş ve Sonbahar dizilerinin tanınmış ismi Ayça Varlıer, Cenk-Erdem’in Cenk’i, Malt grubunun vokalisti Cenk Durmazel’in yanı sıra birçok başarılı tiyatrocu rol aldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe