EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ekim 2009 Salı

OPERA CHILLOUT


Opera Chillout , Opera'nın Madam Butterfly , Carmina Burana, La Boheme , Aida gibi unutulmaz eserlerinin günümüzün sevilen modern müzik tarzı Chillout yorumlarını severek izleyeceksiniz.. Opera Chillout'un yaratıcıları, Chillout müziğin ana merkezi İspanya'nın ünlü aranjör ve müzisyenleri .. Bu çalışmaları seri halinde , pekçok ülkede yayınlanmış ve yayınlandığı her ülkede de başarı kazanmış ve severek dinlenmiştir.. Opera Chillout , şlmdi de Yeni Dünya Müzik & Blanc Y Negro Music işbirliğiyle Türkiye müzikseverleri ile buluşuyor...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe