EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Ekim 2009 Çarşamba

NİLÜFER'DEN ANKARA ÇIKARTMASI

Geçtiğimiz hafta sonu İzmir’de verdiği konserde İzmirli sevenleriyle buluşan Nilüfer, 10 Ekim Cumartesi akşamı da yaklaşık 8 yıllık bir aradan sonra Ankaralı müzikseverlerle bir araya gelecek.
Anadolu Gösteri Merkezi’nde saat 21:00’de başlayacak konserde ünlü yorumcu hem son albümündeki birbirinden güzel şarkıları hem de unutulmayan Nilüfer klasiklerini sunacak.
Türkiye’nin seçkin müzisyenlerinden oluşan özel orkestrası ile Ankaralılara eşsiz bir müzik ziyafeti vermeye hazırlanan Nilüfer, başkente kızı Ayşe Nazlı ile birlikte gidecek.
Ayşe Nazlı ile birlikte konser öncesinde Anıtkabir ziyareti de yapacaklarını belirten sanatçı “Daha önce kızımı 2 kez Anıtkabir’e götürmüştüm. Bu kez yine Atamızı ziyaret etmek istiyoruz. Ayrıca Ayşe Nazlı da benim gibi hayvanlara çok düşkün olduğu için, onu Atatürk Orman Çiftliği’ndeki hayvanat bahçesine de götürmek istiyorum” diyor.
Ayrıca Nilüfer 9 Ekim Cuma günü D&R Tunalı Hilmi’de 18:00-20:00 saatleri arasında yeni albümü “Hayal” i sevenleri için imzalayacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe