EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ekim 2009 Salı

METRO FM DANCE HITS


Son günlerin bütün radyo hitlerini birleştiren METRO FM - DANCE HITS sizi dansa davet ediyor.. 70 dakika Non-Stop Dans Müziği istiyorsanız , bu albüm tam size göre.. Bu yaz bizde ve Avrupanın pek çok ülkesinde yaz hitlerinin başında gelen INNA'nın HOT'ı ile başlayan bu dans albümü, İsrail'in en önemli yorumcularından MOSHIK AFIA ve Romanya'dan yeni neslin özgün yorumcusu NEYLINI'nin parçalarıyla devam ediyor.. Ve yazın hitleri DAVID TAVARE - Call Me Baby, MICHAEL MIND - Hold On , MANEL - Leche Leche , TOM BOXER - Beatiful Day , NEOCLUBBER - In The Shack - ANANE - Let's Get High Life (Love Music) ile birlikte önümüzdeki ay hit olacak parçalarda yer alıyor : MARCHESSINI & FARINA - Majestade Real , ROLAND CLARK'ın yorumuyla ANIMALS'ın meşhur parçası Don't Let Me Be Misunderstood COSTI IONITA'nın içinde Türk Müziğinden ezgiler içeren yeni parçası HALELELE .bunlardan bazıları..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe