EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Ekim 2009 Pazartesi

KORAY CANDEMİR VE SERKAN ÇELİKÖZ'DEN YENİ GRUP: ''MASKOTT''

Geçtiğimiz günlerde Kargo grubunda yaşanan solist değişikliği ile ilgili haber yapmıştık..Kargo grubu bundan böyle Mirkelam'la yola devam ederken grubun iki üyesi Koray Candemir ve Serkan Çeliköz de apayrı bir grupla dinleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.Söz konusu yeni grubun adı ''Maskott''1 yılı aşkın bir süredir Seattle'da başarılı konserler vererek ciddi bir hayran kitlesi edinen ikili Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains, 3 Doors Down gibi dünyaca önemli grupların en önemli albümlerini kaydettiği ünlü London Bridge stüdyosunda ilk albümlerinin kaydına başladı. ''Tuval'' isimli şarkının çıkış şarkısı olarak belirlendiği albümün adı da bu şarkı ile aynı adı taşıyor. Müzik sektöründe yaşanan yenilikleri de yakından takip eden grup bu amaçla hayranlarının şarkılarını ekim ayının ortasından itibaren, özel olarak hazırlanan www.maskottlive.com adresinden paylaşıma açacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe