EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Ekim 2009 Perşembe

''GÖRMESEM OLMAZ '' YILDIZ USMONOVA

''Dünya'' adını verdiği yeni albümü ile son günlerde dikkat çeken ve Ortadoğu'nun Madonnası olarak lanse edilen Yıldız Usmonova Yaşar,Levent Yüksel,Fatih Erkoç,Hüsnü Şenlendirici gibi pek çok önemli ismi bir araya getirdiği yeni albümünün ilk klibini geçtiğimiz günlerde çekti..Fatih Erkoç ile düet yaptıkları ''Görmesem Olmaz'' isimli şarkının video klibi Şafak Karaman Production tarafından Bodrum'da çekildi.Şarkının video klibinde de yer alan Fatih Erkoç, Yıldız Usmonova için “Büyük bir ses ve çok iyi bir yorumcu.Birlikte yorumladığımız şarkı da tıpkı albüm gibi güzel oldu” yorumunu yaptı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe