EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Ekim 2009 Salı

ELİF GÜVENDİK DE ALBÜMLENDİ :''AŞKNAĞMELERİ'' GELDİ..

7 yıl gibi uzun bir süre zarfında Türkiye'nin önemli müzik programlarından Elifnağme'yi sunan ve programa ismini veren Elif Güvendik bu kez yeni bir program haberi ile değil albüm haberi ile karşımıza çıktı.Uzun süredir albümü üzerinde çalışan Güvendik ilk albümünde çok sayıda popüler ismin şarkılarına yer verdi.Elif Güvendik ilk albümünde, Serdar Ortaç, Yıldız Tilbe, Mustafa Sandal, Ferda Anıl Yarkın, Sude Bilge Demir, Bülent Özdemir, Emrah Gökelma, Murat Tekyıldız’ın şarkılarından oluşan bir repertuar hazırladı. Ayrıca albümde Türk Halk Müziği’nin sevilen eserlerinden biri olan “Hey Onbeşli” isimli türkü ELİF GÜVENDİK ve Dj Funky C. düeti olarak yer alıyor...Albümde üç tane yeni şarkı, dört tane de cover şarkı olmak üzere toplam yedi şarkı bulunuyor...Albümün ilk klibi de Serdar Ortaç imzası taşıyan ''Karagün'' olarak belirlendi..Söz konusu klip Mehmet Turgut tarafından çekildi.Albüm Ossi Müzik etiketi ile Hakan Eren yapımcılığında müzik marketlerdeki yerini alıyor..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe