EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Ekim 2009 Perşembe

DEMET TUNCER ''DUR BAKALIM'' KLİPLENDİ..

Müfide İnselel'in sözlerini yazdığı,Gogol Bordello tarafından bestelenen ve Febyo Taşel aranjmanıyla Demet Tuncer'den dinlediğimiz ''Dur Bakalım'' kliplendi..Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde hazırlanan video klipte oldukça eğlenceli görüntüleri izleme imkanı buluyorsunuz..Demet ile Fikret'in hikayesinin anlatıldığı bu orjinal video klip müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.Bugüne kadar çok sayıda müzikalde ve projede yer almış olan Demet Tuncer video klibiyle de adından uzun süre söz ettirecek gibi gözüküyor..Tuncer geçtiğimiz aylarda Hayat Müzik Platformu'nda konuk yazar olmuş ve yeni çalışması ile ilgili detayları sizlerle paylaşmıştı..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe