EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Ekim 2009 Pazartesi

CENK ERDEM'İN ''İYİLEŞTİREN ŞARKILAR''I MÜZİK MARKETLERDE !

Türk bilginlerinden Ebu Bekir Razi'nin “melankolik hasta özellikle güzel sesle okunan şarkılar” dinlemelidir sözünden yola çıkan Psikolog Dj Cenk Erdem, hem Cerrahpaşa'da alanda çalışmış bir psikolog ve hem yıllarca radyo programları yapmış bir dj olarak, her iki alanı dinleyiciler için biraraya getiriyor... Tarih boyunca ve tüm inanç sistemlerinde iyileştirici olduğu kabul edilen müzikle her türlü duygunun farkındalığını daha çok yaşayarak rahatlamaya inanan Cenk Erdem müzik yoluyla iyileştirme fikrini, bir dj ve aynı zamanda bir psikolog olarak ruh haline iyi gelecek şarkıları biraraya getirerek bir albüm projesine dönüştürüyor...
Uzmanlara göre en mutlu olduğumuz dönemde, ana rahminde olduğumuzda, mutlulukla özdeşleştirdiğimiz kalp atışlarını, tempolu şarkılara da bağlayan Erdem, albümde birbirinden farklı birçok şarkının, farklı birçok duyguyu yaşatarak bir terapi gibi geldiğini iddia ediyor...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe