EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Ekim 2009 Perşembe

CAFE ANATOLIA İSTANBUL 2010


Çok sayıda albümün dinleyici ile buluştuğu 2009 yazı ile ilgili tüm detayları ve gelişmeleri Hayat Müzik Platformu takipçileriyle buluşturduk.Yazı sonlandırdığımız şu günlerde çok sayıda albüm bir bir müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.Gün sayan albümler ile ilgili detayları paylaşmaya devam edeceğiz.Popüler müzik dünyası haberleri dışında farklı konsept albümler ile ilgili haberleri de zaman zaman sizlerle buluşturuyoruz.İşte onlardan birisi de Pera Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini alan ''Cafe Anatolia İstanbul 2010''.Söz konusu albüm tamamen enstrumantel olarak kaydedilmiş.Ve çok sayıda tanıdığımız şarkı farklı bir formda dinleyicinin beğenisine sunulmuş.Sezen Aksu'nun ''Keskin Bıçak'' ı, ''Gidemem''i,Yeni Türkü yorumu ile klasikleşen ''Olmasa Mektubun'' bunlardan sadece birkaçı..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe