EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Ekim 2009 Cuma

''BİZ AYRILDIK''A ''MÜHÜR'' KLİBİ..


Özgün son albümü ''Biz Ayrıldık''ın öne çıkan şarkılarından ''Mühür''ü geçtiğimiz günlerde kliplendirdi.Söz konusu şarkı İsra Gülümser'in sözleri ve İskender Paydaş'ın aranjesi ile albümde yerini almıştı.Böcek Yapım'dan Gülcan Keltek'in imzasını taşıyan video klibin çekimleri Özgün'ün ilk kez gittiği Bozcaada'da tamamlandı.Bozcaada'nın güzellikleri karşısında etkilenen Özgün özellikle Ayazma Manastırı'na hayran kaldığını ifade etti..Klip çekimleri esnasında çevre halkı ve Özgün severler de sanatçıya yoğun ilgi gösterdi.Başarılı şarkıcı bir sonraki klibini yine Bozcaada'da çekeceğinin haberini deverdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe