EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ekim 2009 Salı

''BAMBAŞKA'' BİR YEŞİM SALKIM


Türk pop müziğinin popüler isimlerinden Yeşim Salkım yeni mini albümü ile müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.''Bambaşka''adını taşıyan ve Ossi Müzik imzalı söz konusu prodüksiyonda söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait olan iki şarkı, ve sözleri Fikret Şeneş’e ait olan bir şarkı yer alıyor.Yeşim Salkım şarkılarıyla olduğu kadar yeni imajı ile de oldukça iddialı..Yenilenmiş imajı ile ''Bambaşka'' bir Yeşim Salkım Kasım ayının ilk günlerinde dinleyici ile buluşacak.Albümdeki şarkıların aranjeleri ise Suat Aydoğan ve Murat Uncuoğlu imzası taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe