EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Eylül 2009 Çarşamba

ZİYNET SALİ ''BİZDE BÖYLE'' DİYOR !

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı ''Herkes Evine'' albümü ile kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Ziynet Sali özellikle Sezen Aksu imzası taşıyan''Beş Çayı'' ile büyük ilgi görmüştü.Başarılı vokal, şimdi de ''Bizde Böyle'' diyor..Sezen Aksu imzası taşıyan bir şarkı daha okuyan ve bunu da dinleyici ile buluşturan şarkıcı müzik marketlerdeki yerini bir kez daha aldı..''Bizde Böyle'' şarkısının 3 versiyonun bulunduğu bir cd ve ''Herkes Evine'' cd sini içinde barındıran albüm müzik marketlerdeki yerini aldı.''Bizde Böyle''nin versiyonları ise Mustafa Ceceli,Sinan Ceceli ve Kıvanç K imzaları taşıyor. Yeni teklinin klibi de gecikmeden çekildi.Murat Küçük tarafından çekilen “Bizde Böyle”nin görüntü yönetmenliğini Robert Benavites yaptı. Klip çekimleri TEM Stüdyoları’nda oluşturulan platformda tamamlandı. Ziynet Sali, klipteki dans sahneleri için kısa bir eğitim aldı ve 22 dans sanatçısı ile birlikte performans sergiledi. Çekimlerde ayrıca dört Masteng araba kullanıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe