EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Eylül 2009 Pazartesi

''SONSUZ'' MÜZİK MARKETLERDE DE YERİNİ ALDI

Film, dizi, belgesel ve reklam müziklerinin yanı sıra farklı albüm çalışmalarına imza atmak amacıyla kolları sıvayan ENC Müzik Yapım, ilk prodüksiyonu olan Sonsuz filminin soundract albümü ile müzik piyasasına merhaba diyor..Geçen sezon "Dilberin Sekiz Günü" ve "Ali'nin Sekiz Günü" filmlerinin müzikleriyle birçok festivalden ödülle dönen Engin Arslan, Nail Yurtsever ve Cem Tuncer tarafından kurulan ENC Müzik'in bu ilk çalışması, müzik marketlerdeki yerini aldı.Senaryosunu Can Sinan'ın yazdığı, yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı filmin müzikleri için yedi yıllık suskunluğunu bozarak stüdyoya giren Leman Sam, sözlerini Şevval Sam’ın yazdığı "Sonsuz" adlı şarkıyı seslendirdi. Şarkıda Şevval Sam da vokal yaptı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe