EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Eylül 2009 Salı

SHANTEL ''PLANET PABRİKA'' İLE MÜZİK MARKETLERDEKİ YERİNİ ALDIBalkanlardan gelen sıcacık melodilerin ve çok sevdiğimiz şarkıların sahibi Shantel, yepyeni albümü Planet Paprika ile müzik marketlerdeki yerini aldı.. Balkan Müziği'ni klüp dünyasına taşıyarak yeni bir pop akımı başlatan Shantel ve muhteşem orkestrası Bucovina Club Orkestra bu albümde yeni kadın vokalisti, akerdeon ve trompetten oluşan genişletilmiş yeni konser kadrosu ile bu akımı yeni ve heyecan verici boyutlara taşıyor. Ülkemizde satış rekorları kıran bir önceki albümü Disko Partizani ile büyük beğeni kazanan Shantel’in Pozitif Müzik Yapım etiketiyle ülkemizde yayımlanan albümünün çıkış şarkısı ise 'Citizen of Planet Paprika' .
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe