EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Eylül 2009 Çarşamba

REYHAN KARACA'DAN ŞİFRELİ SİNGLE : ''S.B.A''

''Sevdik Sevdalandık'' ile 90'lı yıllarda hayatımıza giren Reyhan Karaca yeni çalışmalarını dinleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.''S.B.A'' adını verdiği yeni single çalışması ile önümüzdeki günlerde müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan Reyhan Karaca albümün lansman şarkısını Serdar Seki yönetmenliğinde kliplendirdi..''S.B.A''nın açılımı ''Sevmeyi Bilmeyen Adam''..Şarkı Burak Aziz ,Murat Eryalçın ve Ali Çehreli'nin ortak imzasını taşıyor..Single çalışmasında bir adet de Sude Bilge Demir imzası taşıyan ''Bile Bile'' isimli şarkı yer almakta..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe