EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

25 Eylül 2009 Cuma

ORÇUN KABİL ''HARİTA''

Orçun Kabil ilk albümü ''Harita'' ile dinleyici ile buluşmayı gerçekleştirdi.Camses Müzik etiketi ile raflardaki yerini alan Harita'da 2 tanesi remiks olmak üzere toplam 7 şarkı bulunuyor.Orçun Kabil’in, kendisine ait 2 şarkı haricinde Eda Tuna Arslan, Murat Kaçmaz, ve Enis Kabil’in yer aldığı albümünün mix ve masteringi Murat Yelken, fotoğrafları ise Zümrüt stüdyolarında Hüseyin Yalvaç tarafından çekildi. İlk klip söz ve bestesi Orçun Kabil’e ait “Harita” şarkısına Serdar Seki yönetmenliğinde klip çekildi.
Albümde ayrıca değişik bir promosyon örneği sergilenmiş.Merkezi Londra’da bulunan Proyturk Telekom tarafından üretilen telefon kartları albümü alanlara ücretsiz olarak hediye ediliyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim21:56

  süper bir albüm parçaları o kadar güzelki anlatamam ;) kesinlikle albümü alınabilecek kadar değerli bir çalışma...

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe