EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Eylül 2009 Salı

''KILAVUZ'' BİR ALBÜMAhenk Müzik etiketi ile müzik marketlere yeni bir prodüksiyon sunuldu..Söz konusu albümün adı ''Kılavuz''..Albümde emeği geçen müzisyenler Erkan Oğur,İsmail Hakkı Demircioğlu, Mehmet Erenler, İhsan Öztürk, Erol Parlak, Nida Ateş, Erdem Şimşek,Okan Murat Öztürk..Söz konusu albüm, basın bülteninde ;''Anadolu’yu yalnızca hissetmekle kalmayıp,aynı zamanda yaşamaya, yaşatmaya çalışan,bir avuç duyarlı müzisyenin katılımıyla ortaya çıkan,incelikli ve özenli bir çalışmanın ürünü Kılavuz''cümleleriyle özetlenmiş..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe