EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Eylül 2009 Salı

HAYAT MÜZİK ÖZEL HABERİ: ÖZLEM TEKİN'DEN BİR OLGUNLUK DÖNEMİ ALBÜMÜ GELİYOR!


Türk rock müziğinin en iyi kadın vokallerinden Özlem Tekin ile ilgili hayranlarını sevendirecek haberler aldık..Başarılı müzisyen,dinleyicilerinden uzak kaldığı süre zarfında yeni albümünün repertuar çalışmalarını tamamlamış..Sonuna geldiği repertuar çalışmalarının yanında albümün demolarını da hazırlamaya başlayan sanatçı yeni çalışmasında büyük sürprizlerin olduğunu ve yine renkli,müzikal yelpazesi geniş bir albüm geldiğini müjdeledi..Bugüne kadar sahne performanslarında kendi şarkıları dışında yabancı şarkılar da seslendiren Özlem Tekin yeni albümünde de sürpriz İngilizce şarkılara yer verecek..Albüm çıkışıyla ilgili kesin bir tarih henüz veremeyen Özlen Tekin ve ekibi albümün İlkbahara yetişmesini planlanıyor..
Son olarak televizyon dizisi ve sinema gibi projelerin de yine Özlem Tekin gündeminde olduğunu belirtelim..


Haber: Hayat Müzik Platformu
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe