EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Eylül 2009 Perşembe

FATİH ERKOÇ,LEVENT YÜKSEL ,YAŞAR VE HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ ''DÜNYA'' İÇİN BİR ARAYA GELDİ !

Orta Asya'nın Madonna'sı olarak lanse edilen Yıldız Usmonova ''Dünya'' adını verdiği albümününün hazırlıklarını tamamladı.Kariyerinde 20 milyon albüm satışı yapmayı başaran sanatçı,Türkiye'de müzik marketlere sunduğu ''Dünya'' albümünde çok önemli isimleri bir araya getirdi.Prodüktörlüğünü Şafak Karaman'ın yaptığı albümün müzik direktörlüğünü ise son dönemin başarılı aranjörlerinden Mustafa Ceceli üstlendi.Her adımı titizlikle hazırlanan albümün büyük sürprizleri ise şaşırttı..Yıldız Usmonova ''Dünya'' da Fatih Erkoç,Levent Yüksel,Yaşar ve Hüsnü Şenlendirici ile düet çalışmalara imza attı.Söz konusu albümün çıkış şarkısı Fatih Erkoç'la düet yaptıkları ''Görmesem Olmaz'' olarak belirlendi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe