EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

1 Eylül 2009 Salı

ESEN MÜZİK'TEN BİR KOLEKSİYON ALBÜMÜ DAHA : MURAT GÖĞEBAKANEsen Müzik tarafından geçtiğimiz günlerde Kenan Doğulu arşivcileri için müzik marketlere sunulan 4 albümü içinde barındıran özel koleksiyon çalışmasını Hayat Müzik Platformu'nda duyurmuştuk..Bir kolleksiyon çalışması daha Esen Müzik etiketi ile müzik marketlerdeki yerini aldı..Söz konusu isim Murat Göğebakan.3 Cd'den oluşan albümde Murat Göğebakan kariyerinin öne çıkan çalışmalarını dinleme imkanı bulacaksınız.''Anadolu Rock'ın Efsanesi'' adını taşıyan albümü müzik marketlerden temin edebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe