EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Eylül 2009 Cuma

ÇAĞRI '' KAPIYI KAPAT ''İLE DİNLEYİCİ İLE BULUŞUYORTürk pop müziğinin başarılı isimlerinden Emel Müftüoğlu'nun kızı Çağrı da albümlendi..İzel'in prodüktörlüğünü üstlendiği albümün aranjeleri Sinan Akçıl imzası taşıyor.İlk albümünde ''Pop Müziğin Romantik Sesi'' olarak lanse edilen Çağrı ''Kapıyı Kapat'' adlı şarkısını Teoman Topçu yönetmenliğinde gecikmeden kliplendirdi. 8 parçadan oluşan albümde 4 şarkının sözü ve müziği Çağrı’ ya ait iken biri Çağrı ile ortak olmak üzere diğer eserler Sinan Akçıl imzasını taşıyor. Çağrı Eylül ayının son haftası Dmc etiketi ile tüm müzik marketlerde müzik severlerle ilk buluşmayı gerçekleştirecek.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim23:34

  bu kız gerçek mi sanki bu dünyadan değil melek gibi peri kızı gibi nasıl bir güzelliktir bu bir an önce çıksın şu albümü hemen dinlemek istiyorum

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe