EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

27 Ağustos 2009 Perşembe

''YÜREĞİMİN ŞARKILARI'' İLE YENİDEN JALETürk pop müziğinin önemli seslerinden Jale ''Yüreğimin Şarkıları'' ile yeniden dinleyici ile buluşuyor...1999 yılında hazırladığı ve piyasaya sürdüğü ''Yüreğimin Şarkıları'' o dönem içinde yeteri kadar tanıtılamamış ve albüm hakettiği yeri bulamamıştı.Hakan Eren ve Ossi Müzik'in desteğiyle söz konusu albüm yeniden dinleyici ile buluştu.''Yüreğimin Şarkıları''nda Aysel Gürel,Zeynep Talu,Seda Akay ve Garo Mafyan gibi önemli isimler yer almıştı.Özellikle arşiv tutkunları için kaçırılmaması gereken bir albüm olduğunu belirtiyoruz..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe