EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Ağustos 2009 Salı

YENİ BİR SES : SİNA , ''SEVİYE'' İLE DİNLEYİCİ İLE BULUŞTUMüzik sektörü 2009 yazında pek çok önemli solistin yeni albümü ile buluşma imkanı yakaladı..Tabii diğer yandan yepyeni isimler de bir bir dinleyici ile tanışmaya devam ediyor..Bunlardan birisi de Sina..Prodüktörlüğünü Ceyhan Çandır ve Sina'nın ortak olarak üstlendiği albümün ilk klibi de single çalışmasının lansman şarkısı ''Seviye''ye çekildi. Prodüksiyonunu Kala Film ve Mojo’nun üstlendiği video klip green screen tekniği ile çekildi. Animasyon ve montaj aşaması 25 gün süren video klip müzik kanallarında gösterime girdi.Sina ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve şarkısına kulak vermek için www.myspace.com/ismisina ve www.sina.gen.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe