EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Ağustos 2009 Cumartesi

YALIN BİR KEZ DAHA HARBİYE AÇIK HAVA SAHNESİ'NDE


On Yapım'ın organizasyonunu yaptığı "Yalın I Love Bonus" turnesi, 18.Agustos da İstanbul Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatorusunda final konseriyle son buluyor. Aynı zamanda Açık Hava Tiyatrosunun da kapanış konseri olacak olan gecede, Türkiye'de ilkez sürpriz sahne görselleri kullanılacak.22.Mayıs da başlayan Eskişehir, Ankara, Gaziantep, Adana, İzmir, Bursa,Antalya, Bodrum ve Altınoluk da devam eden, On Yapım ın organizasyonundaki "Yalın I Love Bonus" turnesi 18.Agustos da son bulacak.Yalın, İstanbul konseri için, bir futbolcunun derbi macına hazırlanır gibi antreman yaptığını belirtti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe