EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Ağustos 2009 Cuma

NEFES ALMAK LAZIM : ''SPECIAL COLLECTOR'S EDITION''


2009 (özellikle yaz sezonu) pek çok yeni albümü dinleyici ile buluşturan bir yıl oldu..Müziğin divaları,yeni yetenekleri bir bir albümlerini müzik marketlere sundular.Tabii ki onca albüm arasında müziği bir adım ileri götüren ya da kendini tekrar etmeyen kaç proje vardı tartışılır..Bu kadar çok albüm ve yeni prodüksiyon içinde bize nefes aldıranlar da oldu..Tıpkı dün elimize ulaştırılan ve çift cd 'den oluşan ''Special Collectors Edition'' albümü gibi..2 farklı ve özel albümü içinde barındıran bu arşivlik çalışmada çok sayıda müzisyenin imzası bulunuyor..'Burak Demir,Burak Aziz,Volkan Gücer,Metin Çakır Beyza Durmaz,Günay Çelik,Ali Çehreli,Murat Eryalçın,Özge Metin gibi uzayan bir müzisyen listesi ''Dreamin' Istanbul ve Chill Oud'' adını taşıyan iki cd'de birleşmiş.Ve arşivlere yer edebilecek türden özel bir çalışma ortaya çıkarılmış.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe