EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Ağustos 2009 Çarşamba

'' EFSANE DİZİ MÜZİKLERİ ''BİR ALBÜMDE TOPLANDI !2000'li yıllarda yükselişe geçen dizi furyasının beraberinde önemi giderek artan dizi müzikleri Tmc Müzik ve Slow Türk işbirliği ile albüm haline getirildi. Aliye,Bıçak Sırtı,Yağmur Zamanı,Canım Ailem,Beyaz Gelincik,Melekler Korusun,Sessiz Fırtına ve Gül Dünya dizilerinin unutulmaz müzikleri ''Efsane Dizi Müzikleri'' albümünde birleşti.Söz konusu albümde Kıraç,Yonca Lodi,Cem Özkan,Zeynep Casalini,Deniz Tuzcuoğlu,Funda Arar gibi çok sayıda önemli vokali de dinleme şansı yakalıyorsunuz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe