EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Ağustos 2009 Cuma

BURCU GÜNEŞ 2009 YAZININ ''SİHİRBAZI''Uzun süredir albüm hazırlıklarını sürdüren Burcu Güneş yepyeni albümünü dinleyicisi ile buluşturdu..''Sihirbaz'' adını taşıyan albümde 2 şarkı haricinde bütün şarkılar Burcu Güneş imzası taşıyor..Müzik Direktorlugunu Tufan Taş'ın yaptığı "Sihirbaz" ın düzenlemeleri Erhan Bayrak , Tufan Taş, Mustafa Ceceli, Artun Sürmeli ve Semih Tuncer'e ait.Albümün lansman şarkısı ise ''Gözlerinde Bıraktım Aşkı''..Sanatçının albüm fotoğrafları ise Noyan Babatas tarafından çekilmiş.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. mesut22:15

  açıkçası ben şarkının - Gözlerinde Bıraktım Aşkı- orijinal olduğunu düşünmüyorum. melodiler hande yener'in "Acele Etme" şarkısıyla çokça örtüşüyor.

  YanıtlayınSil
 2. Albüm süperrr!! :)

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe