EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Ağustos 2009 Çarşamba

BENGÜ'DEN ''MÜZİKALİTE'' MESAJI



2009 yazının iddialı isimlerinden Bengü yeni albümü ile müzik severlerle buluşmaya devam ediyor..Yeni albümü '' İki Melek''te Şehrazat,Serdar Ortaç,Yalın,Volga Tamöz gibi isimlerle çalışma fırsatı yakalayan genç şarkıcı albümünün gidişatından memnun olduğunu vurguladı.Bengü yeni albümü ile ilgili yaptığı ''müzikalite'' açılımında bulundu: ''Ben güzel bir albüm yaptım. Bunun hakkını da dinleyici verdi. Her zaman müzikalite için çalışıyorum ve bu albümde kaybolmaya başlayan müzik kalitesini öne çıkarttım. Artık müzik severler kalitenin ne olduğunu çok iyi biliyor ve geri kalanı eliyor. Benim albümümün kalitesini de görüp beni ve şarkılarımı taçlandırdılar"
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe