EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Ağustos 2009 Çarşamba

BADEM'DEN YENİ VİDEO KLİP : ''DOĞ GÜNEŞ''Son dönemin başarılı gruplarından Badem, S'onsuz adlı albümlerinin yeni video klibini tamamladı.. Grubun 2009 yaz turnesinden derlenen goruntuleriyle olusturulan video bu ay icinde müizk kanallarından yayinlanmaya baslayacak. Klibin yonetmeni, 12.Altin Koza Film Festivali’nde Togan Gokbakar ile en iyi kisa film odulu alan Ismet Kurtulus. ''Doğ Güneş'' sarkisinin bestesi solist Mustafa Kemal Ozturk’e, sozleri ise kuzeni Fulya Kutluay’a ait. Sozler, Fulya Kutluay’in yayimlanmis siir kitaplarindan biri olan “Bir Beyaz Gul Gibi” adli eserindeki Dog Gunes adli siirden, Mustafa Kemal Ozturk tarafindan derlendi.
Badem, S’onsuz albumu icin sonbaharda son bir video cekecek ve 2010 basinda piyasaya cikacak yeni albumunun hazirliklarina baslayacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe