EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Temmuz 2009 Pazar

POPCORE ZAMANI !İstanbul başta olmak üzere Bursa,Eskişehir,Çanakkale gibi pek çok şehirde geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Popcore grubu sahne çalışmalarını aralıksız sürdürüyor..Bugüne kadar çok sayıda organizasyonda adından söz ettiren grup renkli sahneleri ile dikkat çekiyor..’’Amacımız önce dinleyicimizi eğlendirmek’’ diyen grubun sahne repertuarlarında Beyonce’den Zuhal Olcay’a,Christina Aguilera’dan Robbie Williams’a,Sertab Erener’e,Mirkelam’a kadar çok sayıda solistin unutulmaz parçaları yer alıyor..Grubun bu renkli performansını her Cuma 22.30’da İstanbul’un önemli mekanlarından Jazzstop’ta izleyebilirsiniz...Ayrıca Popcore ilk profesyonel stüdyo albümleri için de hazırlıklara başlamak üzere..Popcore müziğini ve gelişmelerini www.myspace.com/popcoreband adresinden takip edebilirsiniz.

Melis Dağ: Vokal
Alpcan Utku : Gitar-vokal
Dünyacan Yllmaz : Bass-vokal
Alper Selçuk İmren : Klavye
Canberk Karademir: Davul
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe