EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Temmuz 2009 Perşembe

PİT10 ''EN SEVİLEN NEFRET EDİLEN ADAM''


Pit10'nun ''En Sevilen Nefret Edilen Adam'' adını verdiği albümü geçtiğimiz günlerde müzik marketlerdeki yerini aldı."Olympos Production” da yaklaşık 1 yılda hazırlanan albümün tüm mixleri Pit10’ a ait. Albümün alt yapılarında Olympos Production’dan Taner Boğa ve Pesky Secret, Peak Production’ dan Can Kazaz ve Finlandiya Life and Death Productions’dan ise Menace 99 yer alıyor.
Pİt10’ a albümünde Zeynep Sağdaş, Deniz Gürzumar ve Beta düetleriye eşlik eden isimler. Albümün masteringi ise Stüdyo Marşandiz'de Ahmet Karaduman tarafından yapıldı. Albümün ilk klibi “Beni Buradan Çıkarın” isimli şarkıya Kubilay Kasap tarafından çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe