EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Temmuz 2009 Salı

MÜZİK DÜNYASINDA YENİ BİR SES :GENCO ECER


'Kandıramazsın' isimli albümü ile müzik dünyasına giriş yapmaya hazırlanan Gence Ecer, R&B, Funky House ve Pop tarzı albümü ile iddialı geliyor. 10 şarkının bulunduğu 'Kandıramazsın' albümündeki 8 şarkının sözleri ve müziği Genco Ecer'e ait. Albümün aranjelerini ise Tolga Tümözen ve Açelya Ülgenay yaptı. Müzik ile büyüyen Genco Ecer, dünya da popüler olan c-walk dansı ile dikkat çekiyor. Müzik kariyerinde henüz çok yeni olduğunu haddini bildiğini belirten Genco Ecer, "Ben haddimi biliyorum ama benim şu anda ki, müzik dünyasında olanlardan çok büyük farkım var. Bunu en yakında zamanda herkes görecek. Evet, yakışıklıyım, sesim güzel, şarkılarım on numara. Bu kadar başarılı bir albüm olmasaydı biraz daha bekletir çıkarmazdım. Ama albüm o kadar başarılı oldu ki, bunu herkes ile paylaşmak istedim" diyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. mesut15:58

  albüm çok iyi. türkçe sözlü harika r&b, funk, pop dinlemek çok keyifli. üstelik şarkıları söylerken ingilizce aksanı kullanmamış olması çok iyi olmuş. ağzını yayvanlaştırmadan, kelimeleri bozmadan söylemiş şarkıları. müziklerse çok hoş. umarım bu çizgide daha iyiye doğru gider.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe