EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Temmuz 2009 Çarşamba

MUSTAFA KEÇELİ ''GÜNEŞ IŞIĞI '' İLE DİNLEYİCİ İLE BULUŞUYORBir içecek firması sponsorluğunda düzenlenen yarışmada Rock kategorisi birincisi olan Mustafa Keçeli’nin ilk albümü “Güneş Işığı” müzik marketlerdeki yerini aldı.

Alternatif rock öğeler içeren popüler bir rock albümü olan “Güneş Işığı”’nı Mustafa Keçeli, “samimi, sıcak, güzel melodilerle dolu evrensel” bir albüm olarak tanımlıyor. Toplam 10 parça bulunan albümüdeki 8 parçanın prodüktörlüğünü, Teoman Renkli Rüyalar Oteli albümünden tanıdığımız Mehmet Ünal ve Safa Hendem, 2 parçanın (Geri Gel, Yetmez) prodüktörlüğünü ise Mor ve Ötesi - Başıbozuk, Candan Erçetin ve Portecho albümlerindeki remix’lerde ve sayısız reklam müziğinde imzası bulunan Kaan Düzarat yaparken, mastering ise Çağlar Türkmen tarafından yapıldı. Albüm Equinox Müzik etiketi ile satışa çıkıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe