EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

7 Temmuz 2009 Salı

MUSTAFA CECELİ ''LİMON ÇİÇEKLERİ'' İLE MÜZİK MARKETLERDE !Sözü ve Müziği Sezen Aksu’ ya ait olan “Unutamam” isimli eser ile müzik severlerin büyük beğenisini toplayan Mustafa Ceceli sonbaharda yayınlanacak olan albümü öncesi “Limon Çiçekleri” isimli single’ ı ile müzikseverler ile buluşuyor.

Profosyonel müzik yaşamına bir çok hit şarkıya yaptığı aranjeler ve Sezen Aksu’ nun orkestrasında klavye çalarak devam ederken kariyer planlarında çok da yer almayan yorumculuğu ile bir anda dinleyicilerin ilgi odağı olan Mustafa Ceceli, Enbe Orkestrası albümünde konuk sanatçı olarak “Unutamam” ı seslendirdikten sonra, Uzay Heparı anma albümünde seslendirdiği “Karanfil” isimli eser ile de haftalarca listelerde üst sıralarda yer almıştı.
Mustafa Ceceli 2009 Sonbaharında yayınlanacak olan ilk solo albümünün repertuar ve kayıt çalışmaları devam ederken 9 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak single çalışması ile müzikseverler ile buluşacak.

Orijinal ismi “Ya Rab” olan şarkının söz ve müziği Marwan Khoury’ e ait. Türkçe sözlerini Serminyan Midyat’ ın yazdığı ve “Limon Çiçekleri” adını alan şarkının 5 farklı versiyonunun bulunduğu single’ da aranjeler Mustafa Ceceli, Aykut Gürel ve Ender Çabuker imzasını taşıyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe