EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Temmuz 2009 Çarşamba

KEMAL DOĞULU ''UZAYDA AŞK VAR'' DİYOR..Kemal Doğulu ikinci single çalışması ''Kemal Doğulu 2 '' ile yeniden dinleyici ile buluşuyor..Bir yıldır single üzerinde çalışan Kemal Doğulu'nun prodüktülüğünü bu kez de Hande Yener yaptı. 'Bir Yerde' single'nın da prodüktörü olan Hande Yener, her zaman kendi albümlerinde resimlerini çeken Kemal Doğulu' nun fotoğraflarını çekti. Kemal Doğulu, Hande Yener'e içinden gelerek poz verdi ve Hande Yener'de eline makineyi alıp görüntüledi.

Kemal Doğulu' nun çıkış şarkısı ise Soner Arıca' ya ait 'Uzayda Aşk Var' olacak. Sözlerini Soner Arıca' nın yaptığı şarkının müzik ve aranjesi ise Erol Temizel' e ait. Kemal Doğulu' yu desteklediğini söyleyip hiç bir ücret almayan Soner Arıca, "Müziğe gönül veren herkesin yanındayım" dedi.
Share this post

2 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Anonim18:53

  beence kemal doğulu türkiyede bir ilk belkide türkiyenin önünü açıcak bir sarkıcı olacak..
  müzik tarzı cok acayip ve guzel uzayda aşk var albümü bence muthişş herkese tavsiye ediyorumm..
  ben ce kemal tarkan gökhan özen mustafa sandal herkesi sallar...
  1 numara bence
  mutlaka dinleyin:)

  YanıtlayınSil
 2. ayse18:57

  bence kemal doğulu türkiyede bir ilk gerek muzik tarzıyla begenı kazanacak ve türkiyenin önünü acacak bir sarkıcı gerek muzık tarzı acayip ve guzel
  tarkan kenan dogulu gökhan özem mustafa sandal kemal doğulu onların tahtını sallar.
  1 numara albümü alıp dinlyin superrrrr UZAYDA AŞK VAR
  AŞKI DÜNYADA BULUMAYIP BASKA YERLERDE ARAYANLAR İÇİN....

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe