EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Temmuz 2009 Salı

HAYKO CEPKİN'LE ''SIKI TUTUN''MAYA HAZIR MISINIZ?“Tanışma Bitti" albümünden yayımladığı beş video klibi ile kendine has anlatımını yansıtan Hayko Cepkin, altıncı klibini de tamamladı.Benzersiz sahne şovları ve şok edici müziğiyle alternatif müzik camiasının en önemli isimlerinden biri haline gelen Hayko Cepkin ‘Sıkı Tutun’ adlı şarkısına çektiği yeni videosu ile adından bir hayli söz ettirecek.İlk etapta animasyon-video klip olması planlanan ‘Sıkı Tutun’ daha sonra tamamı animasyon olarak tamamlandı. Yaklaşık 5000 çizim yapıldı. Bu çizimlerin bir kısmı daha sonra klip-arkası olarak kullanılmak üzere hazırlandı. Bu yoğun çizim ve çalışma evresinin ardından tüm görüntüler renklere ve efektlere bulandı. Tüm bunların üzerine tipografi eklendi ve son halini aldı.Cemre Dinçer, Mustafa Kula, Türkan Kalbiyeva ve Egemen Soylu tarafından titizlikle hazırlanan video, kısa süre içerisinde tüm kanallarda gösterime girecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe