EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Temmuz 2009 Cuma

HAYAT MÜZİK ÖZEL HABER : ''KARİZMA''DAKİ ''SEZEN'' BİLMECESİ !

Mustafa Sandal'ın ''Karizma'' adını verdiği albümü geçtiğimiz gün müzik marketlerdeki yerini aldı..Bu haberi ve albüm detaylarını zaten Hayat Müzik okuyucuları ile paylaşmıştık.Ancak görüyoruz ki albümde yer alan bir isim yanlış anlaşılmalara sebep oldu..Söz konusu isim ''Sezen''...
Sandal'ın albümünde yer alan ''Deli Yangın'' adlı şarkının söz yazarı Sezen..Ancak söz konusu Sezen, Kraliçe Aksu değil..Popstar yarışmasıyla adını duyurmuş ve yeni albümünü geçtiğimiz aylarda dinleyici ile buluşturmuş olan Sezen Kiremitçi.. 'Mustafa Sandal'ın 'Karizma'' albümünde söz yazarı olarak Sezen Kiremitçi yazılmasına rağmen internet ortamında isim değişikliğe uğramış ve Sezen Aksu olarak yayılmış..

İşte meşhur '' Deli Yangın'' Şarkısının Sözleri

Yalanlar üzerine kurulu bir aşktı bizimkisi
Gururuma borçlu yok seninle ilgisi
Ben alıştım çoktan bu kaçıncı kavgam
Bu kaçıncı aklımın kalbime yenilgisi
Bu kaçıncı aklımın kalbime yenilgisi
Tutunduğum dallar kırıldı birer birer
Dayan dediler
Sönmedi gitti bıraktığın deli yangın


Söz: Sezen Kiremitçi
Müzik:R.Aytaç Özgümüş
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe