EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Temmuz 2009 Pazartesi

FETTAH CAN'IN MÜZİK DİREKTÖRLÜĞÜNDE YENİ BİR ALBÜM: ''BENCE MÜMKÜN''Bugüne kadar çok sayıda hit şarkıya imzasını atan Fettah Can bu kez müzik dünyasına ilk albümü ile girmeye hazırlanan Serkan'ın albümünde müzik direktörü olarak karşımıza çıkıyor..''Bence Mümkün'' adını taşıyan ilk albümde Fettah Can imzası taşıyan üç şarkı bulunuyor.Albümde Gökhan Şahin,Nezih Üçler gibi isimlerin de eserleri yer almakta..''Bence Mümkün'' 4 Mart Müzik etiketi ile yakında müzik marketlerdeki yerini alacak.
Share this post

3 yorum Yeni Yorum Yap

 1. Muthis bir ses muthis bir yetenek. Fettah Can'in imzasinin albume cok farkli bir renk katacagindan eminim. Genc kardesim Serkan'a bu yolda basarilar diliyorum.

  YanıtlayınSil
 2. Olağan üstü bir ses olağan üstü bir yorum yolun açık olsun....

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe